Contact

Algemeen / verkoop

010 - 8504829 : Toets 1

Enova B.V.
Rhijnspoor 241
2901 LB Capelle aan den IJssel
info@enova.nl

Onderhoud / storing

010 - 8504829 : Toets 2

Wachtwoord vergeten?

Vul uw e‑mailadres in en u ontvangt een nieuw wachtwoord. Hiermee kunt u inloggen en direct een nieuw wachtwoord aanmaken.

Marketing & Verkoop

Hans Sonneveld
06 - 3609 64 56
hans.sonneveld@enova.nl
Arjan van der Spek
06 - 5130 32 73
arjan.vanderspek@enova.nl
John Kruijt
06 - 1091 30 63
john.kruijt@enova.nl
Edwin Melief
06 - 3384 22 85
edwin.melief@enova.nl
Henri Wijnands
06 - 5286 40 42
henri.wijnands@enova.nl

Energiemanagers

Koos van der Kooy
06 - 1012 88 03
koos.vanderkooy@enova.nl
Ron van der Knaap
06 - 2621 49 20
ron.vanderknaap@enova.nl
Jan van den Enden
06 - 2661 41 35
jan.vandenenden@enova.nl
Grad Basten
06 - 5185 48 35
grad.basten@enova.nl
Peter Poot
06 - 4683 13 41
peter.poot@enova.nl
Arjan Vedder
06 - 1232 34 34
arjan.vedder@enova.nl
Gerard Boers
06 - 2190 06 59
gerard.boers@enova.nl
Marcel van der Burg
06 - 1506 44 60
marcel.vanderburg@enova.nl

ICT

Mark Hovingh
06 - 1875 39 96
mark.hovingh@enova.nl
Rainier Palsrok
06 - 4837 06 68
rainier.palsrok@enova.nl
Björn de Vries
bjorn.devries@enova.nl

Verkoop binnendienst

Onno van Gameren
onno.vangameren@enova.nl